חלונות אלומיניום

לחלונות המותקנים בביתנו יש השפעה גדולה מאוד על איכות חיינו. חלונות לא איכותיים שאינם נבנים תוך שימוש בחומרים מתאימים ומתוך התאמה מלאה לחלל, לא ימלאו את תפקידם הפונקציונאלי כהלכה. נוסף על כך, יגרמו לעוגמת נפש ולבזבוז כסף .גרנט היא חברה אירופאית מובילה, המוכרת חלונות איכותיים וחכמים ומספקת שירות התקנה לחלונות הללו; חלונות המספקים הגנה מלאה מהסביבה ונבנים בהתאמה לעקרונות הבנייה החכמה של החברה

חברת גרנט מציעה חלונות בסגנון אישי לכל לקוח. לכן אנו כאן כדי למלא את שביעות רצונו של כל לקוח, גם אם הדבר כרוך בעבודה קשה או מורכבת של חלונות אלומיניום. החברה שלנו מסייעת לכם להגשים כל רעיון או פנטזיה לחלון מושלם. גם אם מדובר ברעיונות חדשניים לחלונות אלומיניום כגון "מפוחית", "שער מדורג נפתח", "דלתות נדנדה", ו"דלתות פוטו". אנו מבצעים את העיצובים החדשניים ביותר לחלונות, במחירים שאינם גבוהים כלל. בכל חלון אלומיניום מוכן אנחנו יכולים להשתמש בכיסוי מיוחד שמתאים לגוונים ולמרקם שנמצאים בסביבת החלון. זאת כדאי שהחלון יהיה מותאם לסביבה בה הוא נמצא.

תמחור חלונות אלומיניום

המחיר של חלונות האלומיניום תלוי ברמת הקושי של העבודה ושל העשייה. אך מפני שאלומיניום הוא חומר נגיש וזול, בדרך כלל המחירים לא יהיו גבוהים כלל. חברת גרנט מבטיחה את התוצאות הטובות ביותר לחלונות אלומיניום, מחירים נוחים ומתאימים לכל אחד, יחס חם ושיתוף פעולה עם כל לקוח. צוות החברה מעניק יחס אישי וקשוב לכל לקוח, הן לקוחות פרטיים והן עסקיים, זאת כדי שימצא את החלונות המושלמים ביותר המתואמים לצרכיו.

החלונות שחברת גרנט מספקת ומתקינה מספקות בידוד גבוה מפני רעש או טמפרטורה; יתרה מכך, הן עמידות מפני אש וכן חוסכות בחשמל ובאנרגיה מכיוון שאנו בוחרים בזכוכיות איכותיות ועמידות במיוחד. החלונות שחברת גרנט מוכרת ומתרקינה מבוססים על הניסיון הרב שצבר צוות החברה בניהול פרויקטים בתחום הבנייה בכל העולם החלונות מותקנים בהתאם לגודל המבנה תוך הקפדה על בקרת האיכות האירופאית המחמירה ועל התקנים הישראלים. כמו כן, מספקת החברה מגוון רחב של דגמי חלונות המספקים גם ביטחון וגם איטום מלא, לצד אלמנט דקורטיבי.

חלונות פולימריים (pvc):

חלונות פולימריים הם חלונות באיכות הגבוהה והשמרנית ביותר. חלונות אלו שומרים על אנרגיה ויוצרים תחושה נעימה ונוחה בבית. לכן נאמר כי החלונות הללו משדרגים כל בית ומאפשרים להגשים כל רעיון ארכיטקטורי.

חלון פולימרי הואהחלונות האידיאלי והטוב ביותר לבתים מאז ועדהיי חללים כמו למשל חום וקור. בנוסף הם חלונות ידידותיים מאוד לסביבה. נגדיל ונאמר שהחלון הפולימרי הוא חלון שמצריך טיפול פשוט, עמיד מפני שבירה, אינו דוהה וגם מפחית רעש חיצוני. החלונות הללו גורמים להתנגדות חום בין החללים (0,9(м² דבק שנחשב היום לאחד המאפיינים החשובים ביותר בשוק העולמי.

עומק החלון הוא 86 מ"מ המאפשר להכניס זכוכית בעובי של עד 53 מ"מ. הודות לרמה הגבוהה של שמירת הטמפרטורה שנמצאת בחדר, החום נשמר בתוך הבית.החום שנשמר נותן הרגשה חמימה ונעימה וחוסך בהוצאות על מכשירי חימום. עבור בתים אשר נמצאים באזורים רועשים פותחה שיטה מיוחדת המספקת עד 4 דרגות הגנה וכך רמת הבידוד האקוסטי של החלון מגיעה ל-40-44 dB.

כמובן שישנם מרכיבים שהופכים את החלונות לבטוחים יותר כמו למשל מנעולים המונעים מפריצות ומגינים על כל חלון.לחלונות הפולימריים ישנן דרגות הגנה שמגיעות עד ל WK2 -. היתרונות של החלונות הפולימריים ישנם הם שניתן לרכוש אותם במגוון צורות וצבעים אשר מאפשרים לממש כל רעיון או חלום. דוגמאות לכך הן חלון פינתי בצורה קימורית או מעוגלת בצבעים סטנדרטיים, או חלון חלק, בסגנון מחוספס, עם ציורים מיוחדים ותוספות אלומיניום.אנו חברת גרנט ניתן את היחס האישי והמקצועי לכל אחד.