גרנט הינה חברה אירופאית מובילה בתחום ניהול פרויקטים בתחום הבנייה מאז הקמתה לפני 15 שנים מספקת החברה את כל הנחוץ במסגרת בניית בנייני מגורים או מבנים לתעשייה בכל העולם. בארץ, מתמקדת החברה בייצור חלונות אלומיניום איכותיים ודלתות חכמות לשוק הפרטי והמוסדי. החברה מקפידה על התנהלות על פי התקנים האירופאים והישראלים; על שירות אמין ומקצועי; עמידה בזמנים; ועל מותגים מובילים.

שירות אדיב ומקצועי

גרנט מבדלת עצמה בשוק הבנייה העצום באמצעות יחס אישי ואדיבות ללא פשרות. הצוות המקצועי מיומן בייעוץ וליווי הלקוח לאורך כל הדרך ומעניק תחושה שהגעת למקום הנכון. ההקשבה ללקוח יחד עם הניסיון העצום של החברה גורם ללקוחות הנאמנים לשוב, ומעניק תחושת בטחון בקרב מתעניינים. 

איכות ללא פשרות

דלתות האלומיניום והחלונות שמספקת גרנט ללקוחותיה מיוצרות תחת ביקורת איכות קפדנית והתאמה מלאה לנהלים ולערכי החברה. המוצרים נבנים בשילוב המותגים המובילים בעולם על מנת להעניק ללקוח את התחושה שהוא מקבל מוצר איכותי, בטוח ועמיד ללא פשרות וברמת גימור מושלמת הנשמרת לאורך זמן ומספקת שקט נפשי. 

ייצור על פי נהלים קפדניים

עקרונות הייצור והבנייה של גרנט מספקים חלונות ודלתות אשר מיוצרים בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח ולאופי המבנה. הניסיון הרחב של החברה המבוסס על פרויקטים בסדרי גודל שונים בכל העולם הביאו לסגנון עבודה יעיל וחכם, אשר חוסך בזמן, מספק עמידות גבוהה ובעיקר – מוצרים איכותיים ובעיקר חלונות ודלתות אשר עמידים לטמפרטורה, חוסמים רעש ומונעים רטיבות.

ניהול ופיקוח בנייה ע"י מהנדס רשום

קבלת החלטה על ביצוע פרוייקט בניה איננה פשוטה ובדרך כלל היא מתקבלת לאחר מחשבה רבה, תכנון ולא מעט דיונים ובדיקות. מעורבים בהחלטה שכזאת תקציבים גדולים והרבה כאבי ראש הכרוכים בבחירת בעלי המקצוע המתאימים. בסופו של דבר, אם כבר התקבלה ההחלטה והושקעו הכספים, אף אחד איננו רוצה שהפרויקט ישתבש בשל ביצוע לא מוצלח. לשם כך מומלץ להעסיק מומחה בעל מוניטין בתחום פיקוח בניה, שילווה את הפרוייקט בכל שלביו וידאג להצלחתו. הוא יתאם בין כל הגורמים המעורבים בפרוייקט ויש רבים כאלו מדרך הטבע. הוא גם יוודא שהתכניות מבוצעות בהתאם למתוכנן. מפקח הבניה גם יידע לפתור את הבעיות שצפויות להתעורר בכל פרוייקט. גם אבטחת איכות העבודות והחומרים בהתאם לתקנים המקובלים בענף מהווה את אחד מתפקידיו החשובים של המפקח. מפקח הבניה יהיה בעצם העיניים של היזם בשטח, זה שעוקב אחר התקדמות הפרוייקט והעמידה בלוחות הזמנים ומוסר דיווח שוטף ליזם.